دوربین مداربسته دید در شب می‌تواند یک ابزار عالی برای گستره‌ای از کاربردهای مختلف باشد. برای مثال:

 

  • ضبط تصاویری از حیات وحش – ممکن است بخواهید حیوانات موذی که گیاهان شما را نابود می‌کنند، شناسایی کنید یا حیوانات شب‌زی خجالتی که اطراف منزلتان پرسه می‌زنند را برای لحظه‌ای ببینید.

 

  • حفاظت از منزل و محیط‌های تجاری در شب یا زمانیکه شما دور از محل موردنظر هستید – دوربین‌های مداربسته‌ دید در شب می‌توانند کوچکترین حرکتی را شناسایی کرده و در هر نقطه‌ای از جهان که باشید برای شما پیام هشدار ارسال کنند.

 

  • جلوگیری از تخلیه غیرمجاز زباله – اگر شما هم از جمله افرادی هستید که از تخلیه‌ی زباله در مکان‌های غیرمجاز و دیگر رفتارهای ضداجتماعی که معمولاً در شب صورت می‌گیرد، مستأصل شده‌اید، دوربین‌های مداربسته‌ی دید در شب به شما این امکان را می‌دهند تا با جمع‌‌‌‌آوری شواهد کافی از این رفتارهای ناشایست جلوگیری کنید.

 

  • جمع‌آوری شواهد – با این تکنولوژی شما قادر خواهید بود چهره‌ی اشخاص، شماره پلاک ماشین و سایر جزئیات را تصویر برداری کرده و به عنوان شواهد در اختیار مقامات ذی‌صلاح قرار دهید. بسیاری از فعالیت‌ها در تاریکی شب صورت می‌گیرد و دوربین‌های مداربسته دید در شب به شما این امکان را می‌دهند تا از اتفاقاتی که در اطراف شما در حال وقوع است، آگاه باشید. این کاربرد دوربین‌های مداربسته می‌تواند در پرونده‌های قانونی یا طلاق، پرونده‌های بازجویی و یا صرفاً فراهم کردن دلیل و مدرک برای سوءظن‌های ایجاد شده، بسیار مفید واقع شود.

 

دوربین‌های مداربسته دید در شب همچنین می‌توانند استفاده‌‌های سرگرم‌کننده نیز داشته باشند، به‌عنوان مثال چه کسی شبانه به یخچال دستبرد می‌زند یا زمانیکه شما خواب هستید حیوان خانگی محبوب شما مشغول چه کاری است. به نظر می‌رسد که تعداد و گستره‌ی کاربرد‌های این تکنولوژی شگفت‌انگیز بی‌پایان است و بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود که ببینیم چه نوآوری‌های جدیدی در این عرصه توسط سازندگان دوربین‌های نظارتی عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *