دزدگیر اماکن سایلکس:

دزدگیر اماکن سایلکس از مدرن‌ترین تولیدگنندگان سیستم‌های حفاظتی و امنیتی اماکن و ریموت کنترل‌های درب‌های اتوماتیک است. مدل (SG7) یک دزدگیر اماکن سیم کارتی است که علاوه بر آژیر از قابلیت ارسال پیامک و تماس تلفنی نیز پشتیبانی می‌کند.

دزدگیر اماکن سایلکس

 

دزدگیر اماکن فایروال:

دزدگیر اماکن فایروال یکی از معروف‌ترین تولیدکننده‌های سیستم‌های دزدگیر اماکن است که محصلات خود را در چهار مدل F6 بدون تلفن کننده (فقط آژیر خطر)، F7 با تلفن کننده خط ثابت، F9 با تلفن کننده سیم کارتی یا همان دزدگیر اماکن سیم کارتی و F10 سیمکارتی به همراه رله قطع و وصل جریان برق، عرضه می‌کند. دو مدل آخر، دارای صفحه نمایش فارسی و ۸ زون بیسیم و سیمی می‌باشند که باعث می‌شود مناطق بیشتری را پوشش دهند. از دیگر مزیت‌های دزدگیر اماکن فایروال قیمت مناسب آن و داشتن گارانتی 5 ساله است که در مقایسه با برندهای دیگر مدت زمان بیشتری است. و اما معایب این دزدگیر سیمی بودن آن است که با توجه به پیشرفت‌های تکنولوژی باید بگوییم کمی عقب‌تر از زمانه حرکت می‌کند.


دزدگیر اماکن فایروال

دزدگیر اماکن (GMK):

مدل GM910 دزدگیر اماکن GMK یکی از مطرح‌ترین محصولات این شرکت است که به عنوان دزدگیر منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع دزدگیراماکن در دو حالت دزدگیر اماکن سیم کارتی و تلفنی کارایی دارد.دزدگیر اماکن (GMK)


دزدگیر اماکن پارادوکس:

دزدگیر اماکن پارادوکس دارای دو قسمت است که به صورت بیسیم، چهار آژیر، دو ماژول و صفحه کلید را پشتیبانی می‌کند. این دزدگیر تحت وب استفاده می‌شود و همچنین دارای ۳۲ زون است که ۵ زون آن سیمی و با قابلیت دو برابر شدن کار می‌کنند. دزدگیر اماکن پارادوکس اصالتا کانادایی است و با لوازم جانبی برندهای دیگر هماهنگی ندارد. از طرفی قیمت این دزدگیر برای مصرف‌کننده ایرانی مبلغ زیادی می‌شود که با توجه به شرایط کشورمان باید بگوییم این هم جزء معایب این محصول می‌باشد.


دزدگیر اماکن پارادوکس

دزدگیر اماکن رابین(Rabin):

سیستم دزدگیر منزل رابین با کنترل هوشمند یکپارچه سیستم اعلام سرقت، اعلام حریق، نشت گاز و به دو صورت سیمی و بی‌سیم طراحی شده ‌است. این سیستم به پیشرفته‌ترین تکنولوژی رمزگذاری چند بیتی (Code Hopping) مجهز است که اطمینان و امنیت بیشتری را برای مصرف‌کننده به وجود می‌آورد. دزدگیر اماکن رابین در بانک‌ها، آپارتمان‌های مسکونی، مراکز اداری و تجاری، ویلاها، مغازه‌ها و دفاتر قابل استفاده می‌باشد.


دزدگیر اماکن رابین(Rabin)

.

دزدگیر اماکن کلاسیک:

دزدگیر اماکن کلاسیک از پرفروش‌ترین سیستم‌های حفاظتی در ایران است که تمامی مراحل از طراحی تا ساخت در کارخانه الکترونیک کاران صورت می‌گیرد. این دزدگیر دارای چهار زون می‌باشد و قابلیت اتصال دزدگیر اماکن به تلفن کننده سیمکارت خور را دارد.

دزدگیر اماکن کلاسیک

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *